HİZMETLERİMİZ

Akbant Makas

Giyotin makas kesim, bugün içinde bulunduğumuz pek çok binada kullanılan ve çelik konstrüksiyonlarda yer alan dikkate...

Detaylar

Akbant Pres

Birçok metal türünün faydalarından biri, nispeten sünek olmalarıdır; süneklik metallerin kırılmadan önce bükülmesini ...

Detaylar

BİZ KİMİZ ?

Şirketimiz 1975 yılında kuruluşundan bu yana inşaat demiri, sac, npi npu demir, profil boru, çimento, yapı inşaat malzemelerine konu olan malzemelerin satışını gerçekleştirmektedir.
Başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır.

İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.
1975 den bu yana Ahmet BAĞRIYANIK tarafından Kahramanmaraş'ta kurulmuştur. Kurucumuz, 1990 yılında Kahramanmaraş MÜSİAD ( Müstakil İş Adamları Derneği ) kurucu üyeliğini yaparak 1999 yılında Kahramanmaraş Şube Başkanlığı yapmıştır.

Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
Demir Çelik Sektöründeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyoruz. 

Kurumsal ve Hızlı Çözümler İçin Vakit Kaybetmeyin